Cyklus kurzů TERAPIE CELOSTI A JEDNOTY

Naučte-se-používat-astrální-tělo-1-250x343

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali k našemu cyklu kurzů TERAPIE CELOSTI A JEDNOTY, který se bude věnovat teorii a praxi spojené s terapeutickou prací s úrovní těla, jemnohmotných těl, psychiky, duše a ducha.

Jde o kurz, kde se propojují základy náhledu na fungování organismu a možností jeho zdravého nastavení, dále na sféru energetickou a pránickou, která ukazuje jednak na jemnohmotná těla, čakrová centra a jejich propojení, a nabízí náhled a působení tak, aby se rozvíjení celého systému dělo v rovnováze a harmonii.

Další úrovní bude teorie a praxe lidské psychiky, její nastavení, funkce paměti dlouhodobé a krátkodobé, vitalita a to, jak celý systém zasahují traumatické situace se zůženým stavem vědomí. Budeme se také zabývat možnostmi psychické a celkově duchovní ochrany.

V další části celého cyklu se budeme věnovat teorii a praxi, související s úrovní lidské duše a ducha, řekneme si více o Hlubinné abreaktivní psychoterapii, která zejména s úrovní ducha pracuje. K tomu připojíme ukázky a případové studie (samozřejmě bez uvádění osobních údajů klientů).

Poté v cyklu kurzů pokročíme k tomu, co značí dočasné a co trvalé odstranění působícího traumatu, nemoci, a na čem taková terapie závisí. Proberem zásadní rozdíli mezi působení léčitele a jeho zásahů a terapeuta, který je na úrovni ducha spíše průvodcem, který pomáhá orientovat klienta na cestě k uzdravení a pochopení jeho vlastního nastavení a obtíží. 

Poslední oblastí, které se budeme věnovat, jsou oblasti ducha a duchovní úrovně. Zde si řekneme více o zákonitostech a principech poezemské reality, astrální úrovní a kámaloky, úrovních dévačhenu a Nebského království Jednoty. K tomu připojíme zásady působení na druhého – inspiraci a manipulaci, jako základní rozdílné nastavení záměru a výsledku. V neposlední řadě pak ukážeme, co se míní „chrakterem ducha“ a jak se dá tato úroven rozpoznávat.

Celý cyklus se bude konat v rozvržení 1x za měsíc, vždy v sobotu celý den (9.00 – 19.00). Bude realizován v Centru harmonie a zdraví Zlatý Klíček, na ulici Jaselské 8 v centru Brna.

Termíny:

1) 14.10.2017

2) 11.11. 2017

3) 2.12. 2017

4) 13.1. 2018

5) 10.2. 2018

6) 10.3. 2018

7) 14.4. 2018

8) 12.5. 2018

9) 9. 6. 2018

Je možné si zarezervovat účast na celém cyklu, nebo jen na třetinách tématických celků:

1) 1 – 3 Terapie těla, jemnohmotná těla a psychika

2) 4 – 6 Terapie psychiky, duše a duch

3) 7 – 9 Terapie duchovních úrovní, práce na úrovni ducha, charakter a manipulace v terapeutické praxi

Cena celého kurzu od října do června je 10. 000 Kč, cena jednotlivých třetin, tématických celků, pak vždy 4. 000Kč.

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím e-mailu na moji adresu: pavel.sobek@gmail.com

Po vzájemné domluvě Vám zašlu údaje pro platbu. Součástí kurzu bude zdarma skriptum pro účastníky celého cyklu kurzů, pro účastníky menších celků pak dílčí část tohoto skripta. Dále bude účastníkům celého cyklu na konci předán certifikát o absolvování kurzu TCJ (Terapie celosti a jednoty). 

Počet účastníků bude omezen na max. 12, tak aby se dalo pracovat efektivně a do hloubky. 

Více informací o struktuře kurzu budeo zasláno zájemcům o kurz e-mailem.

Krásné dny přeji.

Mgr. Pavel Sobek, therapeut a lektor kurzů HAP